Партнери антикорупціонери

Вступайте у наше коло

Антикорупційний офіс — це широка професійна коаліція, що ставить собі за мету оновити країну, ліквідувавши причини корупції.

Офіс об’єднує професійоналів незалежно від їхньої партійної приналежності чи ідеологічної спрямованості чи соціального статусу.

Ми віримо, що потрібно знешкодити корумпованих чиновників та їх організовану злочинну мережу та притягнути їх до відповідальності. Ті, хто ошукує громадян, мають постати перед законом.

Ми також віримо, що покарання корупціонерів недостатньо – потрібно змінити систему суспільних відносин, що продукує корупцію. Країні необхідні нові правила, які не залишать можливості уникненн від відповідальності нікому.

Ми віримо, що жодна політична сила не здатна вирішити ці величезні завдання. Лише широкий професійний рух, що об’єднує юристів, економістів та правозахисників, здатен змінити країну.

Офіс для всіх професіоналів, які не заплямували себе аморальними вчинками та корупцією, поважають одне одного і визнають право інших на свою точку зору.

Ми об’єднані несприйняттям корупції у будь-якому вигляді, прагненням змінити суспільство та готовністю спільно працювати задля цього.

Антикорупційні офіси в регіонах:

ВІННИЦЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬК
ДОНЕЧЧИНА
ЖИТОМИР
ЗАПОРІЖЖЯ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
КРАМАТОРСЬК
ЛУЦЬК
ЛЬВІВ
МИКОЛАЇВ
КІРОВОГРАД
ПОЛТАВА
РІВНЕ
ЛУГАНЩИНА
СУМИ
ТЕРНОПІЛЬ
УЖГОРОД
ХЕРСОН
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
ЧЕРКАСИ
ЧЕРНІВЦІ
ЧЕРНІГІВ


Comments

Одна відповідь до “Партнери антикорупціонери”

 1. Аватар Ярослав
  Ярослав

  Для виводу з тіні зарплати пропоную:
  1. Держава незалежно від величини зарплати гарантує всім пенсіонерам виплату мінімальної пенсії
  2. Підприємства всіх форм власності сплачують ЄСВ виходячи з розміру мінімальної зарплати
  3. Працівник, або службовець плануючи в подальшому величину своєї пенсії самостійно вносить податок в державний або будь який інший фонди.
  4. За виплату І отримання зарплати в конвертах відповідальні несуть як роботодавець так і працівник який її отримує, по анології за дачу і отримані взятки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *