МАНІФЕСТ 

Ми, професійні юристи, економісти та інші професіонали об’єднуємося у широку коаліцію задля подолання проявів корупції. Наша мета — запобігти діяльності корумпованих чиновників та ліквідувати причини корупції.

Нас навчила боротьба за кардинальні реформи, коли прогресивні сили у громадянському суспільстві намагаються подолати опір тих, хто прагне зберегти корупційні схеми, підкилимні домовленості, всевладдя чиновників, суддів і прокурорів.

Боротьба за гідність не завершена.

Жертви і страждання не можуть бути марними.
Боротьба за реформи лише починається.

Гідність це коли при владі знаходяться люди:

  • високоморальні
  • високопрофесійні

Нас об’єднує несприйняття корупції у будь-якому вигляді. Нас об’єднує прагнення змінити країну та готовність спільно працювати задля цього.

Офіс відкритий для всіх професіоналів та об’єднань, які не заплямували себе корупцією, поважають одне одного і визнають право інших на свою точку зору.

Ми будемо розпізнавати корупцію та діяти проти неї правовим шляхом.

Корумпованих чиновників потрібно притягнути до відповідальності. Ті, хто розкрадає країну та скоює шахрайства, мають постати перед законом.

Ми віримо, що покарання корупціонерів змінить систему суспільних відносин, яка породжує корупцію.

Лише участь професіоналів та високоморальних спеціалістів здатна побороти корупцію в кожному місті, містечку, селі, у податковій та на митниці, в судах та правоохоронних органах, в медицині та освіті, у приватизації та аукціонах, на державних підприємствах і в публічних закупівлях, у сфері державної регуляції, адміністративних послуг, у органах земельних кадастрів тощо.

Ми мусимо відкрити нову сторінку історії України. Лише сотні високоморальних професіоналів здатні змінити країну.

Для долучення до партнерства пишіть на електронну пошту: uip.comp@gmail.com