РУХ ЗА ОЧИЩЕННЯ

Рух за очищення — це широка громадська коаліція, що ставить собі за мету оновити країну, ліквідувавши причини корупції та змінивши корумповані політичні еліти. Рух за очищення продовжує втілювати завдання, поставлені Революцією Гідності.

Рух об’єднує громадян України незалежно від їхньої партійної приналежності чи ідеологічної спрямованості, соціального статусу чи професії.

Ми віримо, що потрібно усунути від керма корумпованих представників нинішньої політичної еліти та притягнути їх до відповідальності. Ті, хто розкрадає країну, мають постати перед законом.

Ми також віримо, що покарання корупціонерів недостатньо – потрібно змінити систему суспільних відносин, що продукує корупцію. Україні необхідні нові правила, які зменшать втручання держави в економіку та суспільне життя.

Ми віримо, що жодна окрема політична сила не здатна вирішити ці величезні завдання. Лише широкий народний рух, що об’єднує мільйони громадян, здатен змінити країну. Так, як це було на межі 1990-х років, коли Рух мільйонів громадян виборов для України незалежність, попри спротив старих комуністичних еліт. Так, як це було на Майдані, коли сотні тисяч сміливців скинули диктаторський режим і відкрили нову сторінку історії України.

Розбудовою Руху за очищення займається Координаційна рада, куди входять представники різних політичних сил та громадських організацій. Рух відкритий для всіх громадян та об’єднань, які не заплямували себе корупцією, поважають одне одного і визнають право інших на свою точку зору.

Ми об’єднані несприйняттям корупції у будь-якому вигляді, прагненням змінити країну та готовністю спільно працювати задля цього.